Hakkımızda

HAKKIMIZDA 
1957 yılında Atatürk'ün son dönem baş şoförü Sn. A. Fahri UÇAR tarafından kurulan Uçar Otomotiv, 60 yılı geride bırakan otomotiv tecrübesi, Uçar markasının gücü ve sağlam finansal yapısıyla, Türkiye geneline yaygın, hızlı, güvenilir hizmet sunmaktadır. Uçar Filo, kiralama süresince değişmeyen yüksek hizmet kalitesiyle, koşulsuz müşteri memnuniyetini görev edinmiştir. Araç üreticileri tarafından belirlenmiş bakım ve onarım standartlarını eksiksiz uygulayan Uçar Filo, kullanılacak lastikten, bakım ve onarım hizmetinin alınacağı servis noktasına kadar her detayı önceden planlayan, koşulsuz ve sürdürülebilir müşteri memnuniyetini hedefleyen bir kurumdur. Uçar Filo 60 yıllık bilgi birikimi ve uzman kadrosu ile uzun ve kısa dönem araç kiralama konusunda müşterilerine danışmanlıkta bulunmakta ve onları ihtiyaç duydukları doğru hizmete yönlendirmektedir. 

Uçar Grup, 1957 yılında Atatürk'ün son dönem makam şoförlerinden Fahri UÇAR tarafından kurulmuştur. Bugün, otomotiv alanında 63 yılı aşkın tecrübenin ışığında, yüzde yüz müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet prensibine odaklı genç ve dinamik ekibi hizmet sunmaya devam etmektedir.

Uçar Filo, gerek kiralama fiyatları, gerekse sunduğu hizmet kalitesi ile, her zaman rakiplerinin önüne geçmeyi hedefleyen, yaklaşık 1.000 adetlik filosu ile sektörde kurumsallığını dinamik yapısıyla birleştirerek, kuvvetli bir sinerji oluşturan sektörün önemli firmalarındandır.
MİSYONUMUZ
Güçlü finansal yapısı ve rakiplerinden farklılaşan hizmet anlayışıyla; müşterilerine, çalışanlarına, topluma ve çevreye sürekli değer katmak.
VİZYONUMUZ
Türkiye'nin en beğenilen filo şirketi olmak.


STRATEJİMİZ

Konusunda uzman kadrosu, müşterilerine beklentilerin üzerinde verdiği hizmet kalitesi ile Filo sektöründe öncü olmak.


DEĞERLERİMİZ

Uçar Filo, vizyon ve misyonunu gerçekleştirmek üzere belirlediği stratejilerini, tüm çalışanlarının uyacağı kurumsal değerler doğrultusunda hazırlar. Bu değerler aynı zamanda, her kademedeki Uçar Filo çalışanı için iş ve yaşamlarında özümsenmiş ve vazgeçilmez bir kuraldır.


MÜŞTERİ

Müşterilerimizin memnuniyetlerininin ve sadakatinin sağlanması için sorumluluk alır, yüksek enerjimiz, çevikliğimiz ve içtenliğimizle müşterilerimize ve çevremize değer ve mutluluk katmayı hedefleriz. 


KALİTE

Hizmetlerimizde her zaman en üstün kaliteyi sunarız.


CENTİLMENLİK

Müşterilerimiz ve çevremizle olan ilişkilerimizde, saygı, güven ve dürüstlük esastır.


YENİLİKÇİLİK

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını iyi belirler, değer katacak yeni ürün ve hizmetler gerçekleştiririz. Sektörde öncü oluruz.


ULAŞABİLİRLİK

Ürün ve hizmetlerimizin kolayca ulaşabilir olmasına özen gösteriririz. 


ÇEVREYE DUYARLILIK

Çevreye zarar vermekten kaçınırız. Çevreye duyarlı proje ve teknolojik gelişmeleri takip eder, destekleriz. 
Whatsapp Telefon