Bizim Ekip

 • Bülent Arslan
  UçarFilo Genel Müdür
  1973 yılında doğan Bülent, Abant İzzet Baysal İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Kamu Yönetimi mezunudur. Bülent, 2001-2013 yılları arasında Anadolu Grubu bünyesinde bulunan Çelik Motor’da kariyerine başlamış olup, bugün ki adı Garenta olan Çelik Motor Filo Kiralama’ nın kurucu ekibinde ve ilerleyen yıllarda da Satış, Satın Alma ve Operasyon departmanlarında önemli görevlerde bulunmuştur. Evli ve iki çocuk sahibi olan Bülent, yaklaşık 4 yıldır Uçar Filo da görev yapmaktadır.
 • Kadir Alkaya
  UçarFilo Satış Müdürü
  1980 yılında Sivas’ta doğmuştur. 1998 Yılından itibaren otomotiv sektöründe görev almaktadır. İlk iş hayatına 1998 senesinde 2.el araç Satış Danışmanı olarak başlamış olup, 2007 yılında Uçar Filo ile tanışmıştır. Uçar Filo’nun her biriminde görev alan Kadir, şu an ise Uçar Filo Satış Müdürlüğü görevini yürütmektedir.
 • Fırat Yerinde
  UçarFilo Saha Satış Sorumlusu
  Fırat, 1997 İstanbul / Beyoğlu’nda doğmuştur. Akdeniz Üniversitesi Turizm İşletme bölümünden mezun olmuştur. Hizmet sektörünün yanı sıra farklı araç kiralama firmalarında da Oto Kiralama Satış Danışmanlığı yapan Fırat kısa ama etkili süren 6 yıllık sektör deneyimini Uçar Filo Saha Satış Sorumluluğu pozisyonu ile birleştirerek kariyerine devam etmektedir.
 • Mehmet Werner Muşlu
  UçarFilo Operasyon Müdürü
  1971 yılında Almanya’da doğmuştur. Marmara Üniversitesi Basın Yayın Yüksekokul mezunudur. 29 yıllık sektör tecrübesi olan Mehmet, 1995 yılında Teslimat Sorumlusu olarak iş hayatına atılmış olup sonrasında Hyundai, Opel, Peugeot, Citroen markalarında yöneticilik pozisyonlarında görev almıştır. Şuan ise Operasyon Müdürü olarak görev almaya devam etmektedir.
 • Hilal Çelebi
  UçarFilo Pazarlama ve Satın Alma Yöneticisi
  1996 yılında İstanbul’da doğmuştur. Çocuk gelişimi ve eğitimi mezunudur. İş hayatına günlük araç kiralama Operasyon Sorumlusu olarak başlayan Hilal, uzun dönem araç kiralama Operasyon Sorumlusu olarak devam etmiştir. 2023 Yılında Uçar Filo ile tanışmış olup, İş Geliştirme Yöneticiliğinin ardından Satın Alma ve Pazarlama Yöneticiliği görevine atanmıştır.
 • Sedat Aydın
  UçarFilo Risk Analiz ve Finans Yöneticisi
  1972 yılında İstanbul’da doğmuştur. Orta Doğu Koleji mezunu olan Sedat, 1991 yılında ön muhasebe sorumlusu olarak iş hayatına atılmıştır. 2014 yılında Uçar Filo bünyesine katılmış olup, şu an ise Risk Analiz Ve Finans Yöneticisi olarak görev yapmaktadır.
 • Nisa Nur Kemertaş
  UçarFilo Satış Destek Sorumlusu
  Nisa, 1999 yılında İstanbul / Üsküdar'da doğmuştur. Tıbbı Görüntüleme Teknikleri bölümü mezunudur. 2023 Yılında ilk iş deneyimine Uçar Filo'da başlayan Nisa, departmanımızda Satış Destek Sorumlusu pozisyonunda görev yapmaktadır.
 • Uluç Karık
  UçarFilo Operasyon Sorumlusu
  1995 yılında İstanbul/Kadıköy’de doğmuştur. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Elektrik-Elektronik bölümünden mezun olmuştur. 2014 yılında otomotiv alım satım kiralama sektörüne girmiş olup çeşitli firmalarda, Teslimat Sorumlusu, Satış Danışmanı, Araç Kiralama Satış Danışmanı olarak görev almıştır. 2021 Yılından itibaren Uçar Filo bünyesinde Operasyon Sorumlusu olarak görev yapmaktadır.
 • Buğra Derebaş
  UçarFilo Operasyon Sorumlusu
  1999 yılında Bursa’da doğmuştur. Açık öğretim mezunudur. 2015 Yılında hizmet sektöründe işe başlayan Buğra, 2023 yılında Uçar Filo ile tanışmıştır. Operasyon sorumlusu olarak görev yapmaktadır.
 • Bilal Genç
  UçarFilo Operasyon Sorumlusu
  1878 yılında Tokat’ da doğmuştur. 2005 yılına kadar tekstil sektöründe çalışan Bilal, 2005 yılından beri Uçar Otomotiv bünyesinde Sıfır Araç Teslimat ve 2.el Satış Danışmanı olarak görev almıştır. Şimdi ise Uçar Filo Ataşehir Operasyon Merkezi Sorumlusu olarak görev yapmaktadır.
 • Berkay Özcan
  UçarFilo  Teslimat Sorumlusu
  2002 yılında İstanbul’da doğmuştur. İlk iş hayatına 2021 yılında Renault bünyesinde Sıfır Araç Teslimat Sorumlusu olarak başlamıştır. 2023 yılında Uçar Filo ailesine katılan Berkay, Ataşehir Operasyon Merkezi Teslimat Sorumlusu olarak görev yapmaktadır.

Whatsapp Telefon