Yükleniyor

Kurumsal

uçar filo araç kiralama kurumsal

Uçar Filo Hakkımızda
 


1957 yılında Atatürk'ün son dönem Baş şoförü Sn. A.Fahri UÇAR tarafından kurulan Uçar Otomotiv, 60 yılı geride bırakan otomotiv tecrübesi, Uçar markasının gücü ve sağlam finansal yapısıyla, Türkiye geneline yaygın, hızlı, güvenilir hizmet sunmaktadır. Uçar Filo, kiralama süresince değişmeyen yüksek hizmet kalitesiyle, koşulsuz müşteri memnuniyetini görev edinmiştir. Araç üreticileri tarafından belirlenmiş bakım ve onarım standartlarını eksiksiz uygulayan Uçar Filo, kullanılacak lastikten, bakım ve onarım hizmetinin alınacağı servis noktasına kadar her detayı önceden planlayan, koşulsuz ve sürdürülebilir müşteri memnuniyetini hedefleyen bir kurumdur. Uçar Filo 60 Yıllık bilgi birikimi ve uzman kadrosu ile uzun ve kısa dönem araç kiralama konusunda müşterilerine danışmanlıkta bulunmakta ve onları ihtiyaç duydukları doğru hizmete yönlendirmektedir.

Uçar Filo, gerek kiralama fiyatları, gerekse sunduğu hizmet kalitesi ile, her zaman rakiplerinin önüne geçmeyi hedefleyen, yaklaşık 1.000 adetlik filosu ile sektörde kurumsallığını dinamik yapısıyla birleştirerek, kuvvetli bir sinerji oluşturan sektörün önemli firmalarındandır.


Vizyonumuz

Türkiye'nin en beğenilen filo şirketi olmak.


Misyonumuz

Güçlü finansal yapısı ve rakiplerinden farklılaşan hizmet anlayışıyla; müşterilerine, çalışanlarına, topluma ve çevreye sürekli değer katmak.


Stratejimiz

Konusunda uzman kadrosu, müşterilerine beklentilerin üzerinde verdiği hizmet kalitesi ile Filo sektöründe öncü olmak.


Değerlerimiz

Uçar Filo, vizyon ve misyonunu gerçekleştirmek üzere belirlediği stratejilerini, tüm çalışanlarının uyacağı kurumsal değerler doğrultusunda hazırlar. Bu değerler aynı zamanda, her kademedeki Uçar Filo çalışanı için iş ve yaşamlarında özümsenmiş ve vazgeçilmez birer kuraldır.


Müşteri

Müşterilerimizin memnuniyetlerinin ve sadakatinin sağlanması için sorumluluk alır, yüksek enerjimiz, çevikliğimiz ve içtenliğimizle müşterilerimize ve çevremize değer ve mutluluk katmayı hedefleriz.


Kalite

Hizmetlerimizde her zaman en üstün kaliteyi sunmayı hedefleriz.


Centilmenlik

Müşterilerimiz ve çevremizle olan ilişkilerimizde, saygı, güven ve dürüstlük esastır.


Yenilikçilik

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını iyi belirler, değer katacak yeni ürün ve hizmetler geliştiririz. Sektörde öncü oluruz.


Ulaşılabilirlik

Ürün ve hizmetlerimizin kolayca ulaşılabilir olmasına özen gösteririz.


Çevreye Duyarlılık

Çevreye zarar vermekten kaçınırız. Çevreye duyarlı proje ve teknolojik gelişmeleri takip eder, destekleriz.