Hakkımızda

1957 yılında Atatürk'ün son dönem baş şoförü Sn. A. Fahri UÇAR tarafından kurulan Uçar Otomotiv, 65 yılı geride bırakan otomotiv tecrübesi, Uçar markasının gücü ve sağlam finansal yapısıyla, Türkiye geneline yaygın, hızlı, güvenilir hizmet sunmaktadır. Uçar Filo, kiralama süresince değişmeyen yüksek hizmet kalitesiyle, koşulsuz müşteri memnuniyetini görev edinmiştir. Araç üreticileri tarafından belirlenmiş bakım ve onarım standartlarını eksiksiz uygulayan Uçar Filo, kullanılacak lastikten, bakım ve onarım hizmetinin alınacağı servis noktasına kadar her detayı önceden planlayan, koşulsuz ve sürdürülebilir müşteri memnuniyetini hedefleyen bir kurumdur. Uçar Filo 65 yılık bilgi birikimi ve uzman kadrosu ile uzun ve kısa dönem araç kiralama konusunda müşterilerine danışmanlıkta bulunmakta ve onları ihtiyaç duydukları doğru hizmete yönlendirmektedir.

Bugün, otomotiv alanında 65 yılı aşkın tecrübesinin ışığında, yüzde yüz müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet prensibine odaklı genç ve dinamik ekibi hizmet sunmaya devam etmektedir.

Uçar Filo, gerek kiralama fiyatları gerekse sunduğu hizmet kalitesi ile, her zaman rakiplerinin önüne geçmeyi hedefleyen, 1000'i aşkın araç filosu ile sektörde kurumsallığını dinamik yapısıyla birleştirerek, kuvvetli bir sinerji oluşturan sektörün önemli firmalarındandır.

MİSYONUMUZ
Güçlü finansal yapısı ve rakiplerinden farklılaşan hizmet anlayışıyla; müşterilerine, çalışanlarına, topluma ve çevreye sürekli değer katmak.

VİZYONUMUZ
Türkiye'de müşteri ihtiyaçlarına odaklı lider şirket olmak.

DEĞERLERİMİZ
Uçar Filo, vizyon ve misyonunu gerçekleştirmek üzere belirlediği stratejilerini, tüm çalışanlarının uyacağı kurumsal değerler doğrultusunda hazırlar. Bu değerler aynı zamanda, her kademedeki Uçar Filo çalışanı için iş ve yaşamlarından özümsenmiş ve vazgeçilmez bir kuraldır.Whatsapp Telefon